Aktualności Opis Program Zgłoszenia Drużyny Terminarze Foto / Video Kontakt
REGULAMIN KONKURSU
Organizatorzy konkursu: UKS LISEK MILÓWKA, R-GOL

Nagroda główna: torba sportowa + 12 kompletów stroi R-GOL

• Konkurs przeznaczony jest dla drużyn uczestniczących w 8 edycji turnieju, korzystających z bazy noclegowej oferowanej przez organizatorów.
  • Warunkiem przystąpienia do konkursu są:
    - rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy drużyny najpóźniej do dnia 31.10.2017 z podaniem dokładnej liczby uczestników biorących udział wraz z drużyną w MUNDIALITO 8 (zawodnicy, trenerzy, kibice)
    - uczestnictwo w turnieju
  • W skład drużyny wchodzą zawodnicy zespołu przypisanego do turnieju w określonej kategorii wiekowej wraz z trenerami i kibicami.
  • W przypadku równej ilości osób uczestniczących w turnieju dotyczy to zarówno turnieju dziewczyn jak i chłopców, organizator nagradza główną nagrodą drużynę, która jako pierwsza dokona rejestracji do turnieju poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.
REGULAMIN TURNIEJU
Zgłoszenia do Mundialito 8
  • Wysłanie zgłoszenia z podaniem nazwy drużyny, kategori wiekowej oraz osoby kontaktowej na adres mundialito@o2.pl.
  • W przypadku akceptacji zgłoszenia wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na www.mundialito.pl, w którym prosimy o podanie dokładnej liczby osób (kibice, trenerzy, zawodnicy) biorących udział w turnieju.
  • Po wysłaniu formularza, organizatorzy wysyłają do Państwa potwierdzenie, w którym zawarte są informacje dotyczące rezerwacji miejsc w wybranym ośrodku wraz z podaniem wszystkich opłat.
  • Listę zawodników dostępną na stronie www.mundialito.pl (imię i nazwisko - numer na koszulce) należy przesłać organizatorom na 7 dni przed rozpoczęciem turnieju.
* opłata startowa za udział w turnieju wynosi 300 zł
** w turnieju mogą brać udział tylko zespoły korzystające z bazy noclegowej zaproponowanej przez organizatorów wyłączając drużyny gospodarzy z Milówki i Węgierskiej Górki
*** trenerzy każdego zespołu pobyt gratis + pamiątkowa koszulka R-GOL
**** dla najliczniejszej drużyny (trenerzy, zawodnicy, kibice) biorącej udział w turnieju przewidziana atrakcyjna nagroda w postaci kompletu strojów sportowych dla całej drużyny, regulamin konkursu na www.mundialito.pl
***** w przypadku braku miejsc w wybranym przez drużynę ośrodku dla dodatkowych kibiców przygotowane zostały miescja w PENSJONACIE U KUBICÓW, w tym przypadku rejestacja osób odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia drogą meilową (nazwa drużyny - kategoria wiekowa- ilość osób)

Halowy turniej piłki nożnej Mundialito 8
  • Przepisy zgodnie zasadami gry PZPN wyłączając:
    a) przepis ze spalonym
    b) auty wznawiamy nogą (w przypadku strzelenia bramki bezpośrednio nie zostaje ona uznana)
    c) bramkarz aut bramkowy wznawia ręką
  • Czas gry:
    a) Kategoria 2010 chłopcy - 10xminut
    b) Kategoria 2005 dziewczyny - mecze grupowe, finały pocieszenia 1x13 minut, półfinały oraz mecze o 1 i 3 miejsce 2x10 minut
    c) Kategoria 2002 dziewczyny - mecze grupowe, finały pocieszenia 1x15 minut, półfinały oraz mecze o 1 i 3 miejsce 2x10 minut
    d) Kategoria 2005 chłopcy - mecze grupowe, finały pocieszenia 1x16 minut, półfinały oraz mecze o 1 i 3 miejsce 2x10 minut
    e) Kategoria 2008 chłopcy - mecze grupowe, finały pocieszenia 1x13 minut, półfinały oraz mecze o 1 i 3 miejsce 2x10 minut
  • Ilość zawodników: 4+1 dla wszystkich kategorii wiekowych
  • Piłka: turniej rocznika 2010 rozgrywany będzie piłką rozmiar 4, pozostałe kategorie piłką halową
  • W przypadku remisu w meczach półfinałowych o zwycięstwie decyduje seria rzutów karnych (3 kolejki)
  • W przypadku równej ilości punktów o wyższej lokacie decyduje:
    a) Bezpośredni mecz ( w przypadku turnieju chłopców dotyczy meczu w danej fazie grupowej I lub II jeśli w meczu drugiej fazy grupowej padł remis o wyższej lokacie w następnej kolejności decyduje mecz z fazy I )
    b) Różnica bramek
    c) Ilość bramek zdobytych
    d) Seria rzutów karnych 3 kolejki
  • W meczach fazy grupowej za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, remis 1 punkt, porażka 0 punktów
Opis rozgrywek turnieju chłopców rocznika 2010
W turnieju bierze udział 12 zespołów podzielonych na 3 grupy w każdej po 4 zespołu. Po rozegraniu spotkań w I fazie grupowej na podstawie nieoficjalnej klasyfikacji drużyny zostaną podzielone po raz kolejny na 3 grupy (4 zespoły).

Opis rozgrywek turnieju dziewczyn roczników 2005 oraz 2002
W turnieju dla danej kategorii wiekowej bierze udział 10 zespołów, które zostają podzielone na dwie grupy (5 zespołowe), po rozegraniu spotkań grupowych drużyny z miejsc 1 i 2 rozgrywają mecze półfinałowe, z których zwycięzcy rozgrywają mecz o 1 miejsce natomiast przegrani mecz o 3 miejsce. Zespoły z miejsc 3,4,5 rozgrywają drugiego dnia finały pocieszenia, w których rywalizują z zespołami z tych samych miejsc grupy przeciwnej. Do końcowej klasyfikacji wliczane są spotkania, które zainteresowane zespoły rozegrały miedzy sobą w fazie grupowej.

Opis rozgrywek turnieju chłopców roczników 2005 oraz 2008
W turnieju chłopców wystąpi 16 drużyn w kategorii U-13 (roczniki 2005,2006) oraz 16 drużyn w kategorii U-10(roczniki 2008, 2009). Turniej składał się będzie z 3 faz.

I FAZA
16 zespołów zostanie podzielonych na na cztery grupy, z których drużyny z miejsc 1 i 2 przystąpią do rywalizacji grupowej "LIGI MISTRZÓW", natomiast drużyny z miejsc 3 i 4 przystąpią do rywalizacji grupowej "LIGI EUROPY".

II FAZA
8 drużyn, które awansowały do "LIGI MISTRZÓW" zostaną podzielone na dwie grupy, z których drużyny z miejsc 1,2 awansują do półfinałów "A" (rywalizacja o miejsca 1-4) natomiast zespoły z miejsc 3,4 będą rywalizowały o miejsca 5-8

8 drużyn, które zajęły miejsca 3,4 zagrają w "LIDZE EUROPY". Zostaną one podzielone na dwie grupy, z których drużyny z miejsc 1,2 będą rywalizowały o miejsca 1-4 , natomiast 3 i 4 drużyna o miejsca 5-8

III FAZA - FINAŁOWA
a) Drużyny z miejsc 1,2 z grup "LIGA MISTRZÓW" będą grać w półfinałach turnieju

- 1 miejsce z grupy "LIGA MISTRZÓW" z hali Milówka - 2 miejsce z grupy "LIGA MISTRZÓW" z hali Węgierska Górka
- 1 miejsce z grupy "LIGA MISTRZÓW" z hali Węgierska Górka - 2 miejsce z grupy "LIGA MISTRZÓW" z hali Milówka

b) Miejsca 3 i 4 z grup "LIGA MISTRZÓW" będą rozgrywać między sobą mecze o miejsca 5-8 , grając "każdy z każdym" z wyjątkiem meczy, które były rozegrane między sobą w grupach "LIGA MISTRZÓW" które będą wliczane do końcowej klasyfikacji.

c) Miejsca 1 i 2 z grup "LIGA EUROPY" będą rozgrywać między sobą mecze o MISTRZA LIGI EUROPY grając "każdy z każdym" z wyjątkiem meczy, które były rozegrane między sobą w grupach "LIGA EUROPY " które będą wliczane do końcowej klasyfikacji.

d) Miejsca 3 i 4 z grup "LIGA EUROPY" będą rozgrywać między sobą mecze o miejsca 5-8 LIGI EUROPY w turnieju grając "każdy z każdym" z wyjątkiem meczy, które były rozegrane między sobą w grupach "LIGA MISTRZÓW" które będą wliczane do końcowej klasyfikacji.

Nagrody
  • Pamiątkowy medal dla każdego uczestnika.
  • Pamiątkowy dyplom dla każdej drużyny.
  • Puchar dla drużyn z miejsc 1,2,3 oraz zwycięzców LIGI EUROPY w turnieju chłopców.
  • Drużyny zajmujące miejsca 1,2,3 w turnieju:
    1 miejsca - torba sportowa + 12 kompletów stroi R-GOL (koszulka, spodenki, getry)